Laser Soprano Titanium™ Alma

 

to laser wszechstronny. Do wszystkich kolorów włosów, na kazdą porę roku. Zawiera w jednej głowicy 3 jednocześnie emitowane wiązki. To powoduje, że w trakcie jednego impulsu działamy na włos ciemny i jasny, chroniąc jednocześnie skórę przed podrażnieniami. Jest to jeden z najszybszych laserów na świecie. Łydki możemy wykonać nawet w 6 minut. Głowica Quattro 3 D zaopatrzona jest w spot o powierzchni 4 cm², co daje duże pole zabiegowe. Laser dedykowany jest dla osób, które często opalają się, nie chcą przerywać terapii po kąpielach słonecznych. Takich, które mają różne albo jednokolorowe owłosienie. Laser posiada silny system chłodzenia, co zwiększa komfort zabiegu. Laser jest bardzo lubiany i doceniany przez klientów. W laserze są wbudowane 3 wiązki, 1 diodowa, druga aleksandrytowa, które działają na włosy, na różnych głębokościach. Trzecia wiązka to Nd: Yag, która działa jak filtr i zapewnia skórze bezpieczeństwo przy zwiększonej ilości melaniny w skórze. Laser ten doskonale sprawdzi się na małych obszarach, jak również na całym ciele. Laser Soprano Titanium to technologia, dzięki której skóra po zabiegu staje się gładsza, wyrównuje się koloryt skóry, włosy stopniowo usuwane są z zabiegu na zabieg. Jeśli chcesz poznać jeden z najlepszych laserów na świecie, zapisz się na zabieg i poznaj nowy wymiar nowoczesnej, szybkiej oraz bezpiecznej depilacji laserowej.

CZAS TRWANIA ZABIEGU

6-90 minut

OBSZARY

kolor włosów: czarny/brązowy/blond

FOTOTYP

I-IV

ODSTĘP MIĘDZY ZABIEGAMI

4-12 tygodni

Chłodzenie

silne, żel, głowica schładzana do 5°C

ODSTĘP OD OPALANIA

min. 2 tygodnie

ZALECANA SERIA ZABIEGÓW

Tak

SKÓRA PO ZABIEGU

Zaczerwieniona

Kliknij w ikonę

Zarezerwuj on-line

Zarezerwuj telefonicznie

Aktualne promocje

Kup zabieg lub voucher

FAQ

Laser  Soprano Titanium pozwala trwale usuwać zbędne owłosienie z dowolnego obszaru ciała. Jest to laser trójwiązkowy, który znacznie zmienił rynek trwałego usuwania owłosienia. Dzięki trzem wiązkom w 1 głowicy, możemy usuwać włosy czarne, brązowe oraz ciemny blond. Żaden laser nie usuwa włosów siwych. Laser działa na włosy w fazie anagenu, to znaczy w takiej fazie, w której włos jest odżywiany przez skórę i widoczny dla wiązki laserowej. Pomimo, iż na skórze jest widoczna określona ilość włosów, na przykład 100%, to przy każdym zabiegu laser zobaczy tylko część włosów, właśnie tych w fazie anagenu. Włosy po zabiegu zostaną usunięte, ale efekt usunięcia obserwujemy po kilku dniach lub kilku tygodniach. Na danym obszarze, jeśli przy danym zabiegu były włosy w fazie anagenu, pojawią się wyspy bez włosów. Z zabiegu na zabieg usuwamy ok. 5-10% włosów. Czasami, przy pierwszym zabiegu, efekt może być spektakularny, zobaczymy usunięcie włosów na nawet 80% powierzchni skóry. Jest to kwestia indywidualna. Po takim zabiegu, zaleca się kontynuowanie serii zgodnie z zaleceniami. Nie da przewidzieć się ile włosów w anagenie mamy na skórze. Może zdarzyć się, że przy niektórych zabiegach nie mamy ich zbyt wiele. Jeśli widzisz, że pojawiają się włosy w miejscach, w których były puste wyspy, to znaczy, że rosną nowe włosy i warto w takim przypadku jak najszybciej umówić się na kolejny zabieg.

1 dzień przed planowaną wizytą należy zgolić włosy maszynką jednorazową z użyciem pianki do golenia lub żelu pod prysznic. Skóra będzie podrażniona, ale właśnie dlatego golimy włosy wcześniej, żeby zdążyła lekko uspokoić się. Można wykonać zabieg na podrażnieniach po goleniu. Laser aleksandrytowy jest laserem mocnym, ale łagodnym dla skóry. Kosmetolog po zabiegu zaleci odpowiednią pielęgnację pomiędzy zabiegami. Na 3 dni przed zabiegiem nie stosujemy peelingów, na 2-4 tygodni nie stosujemy retinolu. Jeśli stosujesz domowy depilator IPL, np. Philips Lumea, Braun silk-epil pro lub chodzisz na zabiegi urządzeniem IPL, poddajesz się depilacji woskiem, stosujesz krem do depilacji, zalecamy odczekanie aż włosy po tych zabiegach odrosną. Są to metody nietrwałego usuwania owłosienia, także po 2-4 tygodni włosy można zgolić maszynką jednorazową i poddać się zabiegowi epilacji laserowej. Dzięki temu będzie lepszy efekt zabiegu depilacji laserowej. Preparaty na opaleniznę nie mogą być na skórze. Należy poczekać aż barwniki znikną.

Jeśli występują na skórze podrażnienia po goleniu, pojawia się na co dzień problem wrastających włosów, laser stopniowo, z zabiegu na zabieg, będzie podrażnienia łagodził. Dzieje się tak, ponieważ laser łagodzi stany zapalne, a  włosów na skórze będzie coraz mniej, nie będą prowokowały stanów zapalnych. Stopniowo będzie ustępował problem wrastających włosów, gdyż przestaną zatrzymywać się pod skórą, przestaną rosnąć, a mieszki włosowe zostaną zamknięte. Skóra będzie gładka, miła w dotyku, nie będzie widocznych włosów z mieszków włosowych, zmniejszą się przebarwienia po stanach zapalnych.

Nasza Klinika posiada 3 certyfikowane lasery przeznaczone do włosów grubszych, cieńszych, o różnych kolorach, do wszystkich fototypów. Dzięki nim możliwa jest depilacja laserowa przez cały rok. Ich dopasowanie często polega na sprawdzeniu odczuć klienta, ustalenia odstępu od opalania. W Klinice Lux Beauty dobór lasera zawsze będzie podyktowany chęcią osiągnięcia najlepszych, możliwych efektów oraz komfortu klienta. Zazwyczaj pierwszy zabieg to prezentacja dostępnych technologii. Oferujemy usługę „próba laserowa”, która pozwala dobrać laser, poznać klinikę, nasz zespół. Jeśli chcesz umówić się na próbę laserową, zapraszamy.

Przed każdym zabiegiem, zarówno pierwszym, jak również kolejnym z pakietu, przeprowadzana jest konsultacja. Wyklucza ona przeciwwskazania do zabiegu, ustalamy fototyp, kolor włosów, następuje kwalifikacja do zabiegu. Po konsultacji, oglądamy szczegółowo skórę, tatuaże zaklejamy, żeby ich nie uszkodzić. oraz Znamiona skórne zamalowujemy (a większe omijamy). Skaleczenia również. Klient otrzymuje jednorazową bieliznę oraz pareo. Oczy chronimy okularami zabiegowymi. Na obszar zabiegowy nakładany jest bezbarwny żel, którego zadaniem jest ułatwienie przesuwania głowicy po skórze oraz dodatkowe schłodzenie skóry. Zabieg wykonywany jest na całym obszarze, ale tylko w niektórych miejscach laser znajdzie włosy w fazie anagenu i te właśnie trwale usunie. Po zabiegu aplikowany jest filtr SPF na obszary eksponowane na światło dzienne oraz/lub aloes. Ustalany jest termin kolejnej wizyty.

Usunięcie nadmiernego owłosienia, hirsutyzm, wrastające włosy, stany zapalne po goleniu, delikatne przebarwienia, gładka skóra.

Po zabiegu należy chronić skórę w obszarze zabiegowym filtrem SPF 30+/50+. Przy zabiegach na całe ciało zalecamy, żeby nie planować dużego wysiłku do 24h po zabiegu. Trening, siłownia, basen, sauna zalecane są min. 24h po zabiegu. Na skórę nakładamy preparaty łagodzące zalecone przez Klinikę. Zalecamy stosowanie antyperspirantu w celu uniknięcia podrażnień wywołanych przez pot. W dniu zabiegu może to być antyperspirant w spray’u dostępny w Klinice. W przypadku pytań odnośnie pielęgnacji domowej, zalecany jest kontakt z Kliniką.

Ciąża, Tatuaże w miejscu zabiegu (zostaną zaklejone i ominięte), choroby autoimmunologiczne, epilepsja, aktywne stany zapalne, choroby nowotworowe (zabieg można wykonać po 5 latach od wyleczenia), stosowanie retinolu, opalenizna (zabieg można wykonać po min. 4 tygodniach od opalania), stosowanie niektórych antybiotyków (zapytaj w Klinice czy lek, który stosujesz jest przeciwwskazaniem), skrzyp polny, pokrzywa, dziurawiec, inne zioła oraz leki fotouczulające.

Epilacja laserowa (proces trwałego usuwania owłosienia) jest długim procesem, trwającym niekiedy więcej niż 12 miesięcy. Dlatego, jeśli nie wiesz jak ten zabieg przebiega, czego spodziewać się, który laser jest dla Ciebie dobry, umów się na próbę laserową połączoną z bezpłatną konsultacją. Proces epilacji trwa długo ze względu na naszą anatomię. Przy każdym zabiegu usuwamy od kilku do kilkunastu procent wszystkich widocznych na skórze włosów. Depilacja laserowa wykonywana jest w serii. Nie wystarczy 1 zabieg, czy 3. Na koniec terapii może zostać niewielka lub większa ilość włosów. Są to zazwyczaj włosy w takich fazach jak telogen, czy katagen, których laser nie widzi i nie może ich usunąć. Takie włosy po jakimś czasie wypadną same. Przy każdym zabiegu omawiane są efekty z klientem. Jeśli jest postęp, kontynuujemy zabiegi, zwiększając-zgodnie z zaleceniami producenta-parametry zabiegowe. Jeśli klient zaobserwuje, że przez 1-3 zabiegów efekty są znikome, wprowadzamy zmiany w terapii. Zmieniamy parametry, laser, odstępy między zabiegami. Wszystkie zmiany laserów w naszej Klinice są dostępne na życzenie Klienta lub po zaleceniu osoby wykonującej zabieg. Nie powoduje to żadnych dopłat. Zalecana minimalna seria to 9 zabiegów, ale może pojawić się konieczność wykonania dodatkowych zabiegów, w celu dokończenia terapii. Po tej serii wydawane są zalecenia dotyczące umówienia się na zabieg przypominający, gdy urośnie do 20-30% nowych włosów. Klient sam decyduje kiedy na taki zabieg chciałby się zgłosić. U jednej osoby zabieg przypominający odbędzie się po 3 miesiącach, u innej zaś po 2 latach. Na to nie ma reguły. Depilacja spowoduje, że nie będzie trzeba codziennie golić się, a skóra będzie gładsza i miła w dotyku.

Konsultacja z Kosmetologiem + zabieg testowy

Konsultacja z Kosmetologiem pozwala wykluczyć przeciwwskazania. Wykonany zostanie zabieg w obszarze pach, na 1 lub 2 laserach. Kosmetolog przybliża temat związany z depilacją, pomoże dobrać laser, powie jak dbać o skórę i na co zwrócić uwagę. Konsultacja jest bezpłatna, próba laserowa kosztuje 1 zł.

Skontaktuj się z nami

recepcja@luxbeauty.pl

Efekty zabiegu depilacja laserowa Soprano Titanium Alma

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PO

 
Poniedziałek – Piątek:
 
10.00 – 20.00
 
Sobota:
 
10.00 – 15.00
Shopping Cart
Scroll to Top

OŚWIADCZENIE

Oświadczam, że

Jestem osobą posiadającą formalne wykształcenie w dziedzinie ochrony zdrowia lub medycyny,

Jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą sklepu w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.