Plexr Plus – usuwanie nadmiarów skóry

Plazma Plexr Plus włoskiego koncernu GMV to nowoczesny zabieg medycyny estetycznej, polegający na obkurczeniu skóry. Za pomocą zabiegu możemy pozbyć się nadmiaru skóry z powiek, twarzy czy ciała. Zabieg usuwania nadmiarów skóry zalecany jest po ciąży oraz dla osób, które szybko schudły i na brzuchu pozostał nadmiar skóry. Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu. Problem nie nawraca.

CZAS TRWANIA ZABIEGU

90 - 120 minut

OBJAWY PO ZABIEGU

Opuchnięcie, strupki, zaczerwienienie skóry.

WYMAGA SERII

Tak/Nie

ZNIECZULENIE

Maść znieczulająca

REKONWALESCENCJA

Do 7 dni

PIELĘGNACJA PO ZABIEGU

Filtr spf 50+, octenisept, maść cynkowa

Kup zabieg

Zarezerwuj on-line

Zarezerwuj telefonicznie

Aktualne promocje

Kup zabieg lub voucher

FAQ

Zabieg polega na postawieniu na obszarze zabiegowym licznych punktów sublimacji o średnicy ok. 1 mm. W trakcie zabiegu wykorzystywane jest fizyczne zjawisko – sublimacja. Powoduje ona bezpośrednie przejście ze stanu stałego w gazowy. Dochodzi w tym momencie do
biostymulacji skóry właściwej. Jest to wynikiem selektywnego i skoncentrowanego przepływu ciepła podczas działania wiązki plazmy na uszkodzoną tkankę. W wyniku zabiegu rozpoczyna się proces powstawania nowych włókien kolagenowych, nowych naczyń krwionośnych. Dzięki temu skóra napina się, nadmiar znika. Zabieg wykonywany jest bez użycia skalpela.

Nadmiar skóry na brzuchu

– likwidacja nadmiaru skóry

– zagęszczenie skóry

– napięcie skóry

– likwidacja wiotkości

2 tygodnie przed zabiegiem odstawiamy preparaty, które zawierają retinol. Mijają 2 tygodnie od zabiegów z zastosowaniem peelingów chemicznych, inne zabiegi z zastosowaniem laseroterapii. Muszą minąć 2 tygodnie od ostatniego opalania.

Zabieg poprzedzony jest konsultacją kwalifikującą do liftingu. Na obszar zabiegowy nakładamy maść znieczulającą na  min. 45 minut. Na skórę w obszarze zabiegu stawiane są pojedyncze punkty sublimacji, które w wyniku działania plazmy, powodują obkurczenie i odparowanie nadmiaru skóry. Po zabiegu aplikowany jest krem regeneracyjny, po zabiegu filtr SPF 50+. Zabieg może wymagać powtórzenia w przypadku bardzo dużego nadmiaru skóry.

Po zabiegu należy chronić skórę w obszarze zabiegowym filtrem SPF 30+/50+. Na skórę nakładamy preparaty łagodzące, zalecone przez Klinikę.

.

Ciąża, choroby autoimmunologiczne, epilepsja, choroby nowotworowe (zabieg można wykonać po 5 latach od wyleczenia), aktywna opryszczka. skrzyp polny, pokrzywa, dziurawiec, inne zioła oraz leki fotouczulające, cukrzyca. Brak zmarszczek oraz brak nadmiaru skóry.

Klinika Lux Beauty wyposażona jest w technologię medycznej plazmy włoskiego koncernu GMV – Plexr Plus. Jest to urządzenie, które jako jedyne w swojej klasie powoduje wytworzenie plazmy. Nie przewodzi prądu, nie powoduje nacięć skóry oraz powstawania blizn. Doświadczenie kliniki w zabiegu stwarza dla klienta warunki w pełni bezpieczne, gwarantuje prawidłowy przebieg zabiegu, jak najszybsze wygojenie, oczekiwany efekt.

 

Potrzebujesz konsultacji przed liftingiem powiek?

Zostaw do nas wiadomość

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i Nazwisko

Efekty zabiegu

Sprzedaż zabiegów i pakietów

Umawianie wizyt, zmiany terminów

Godziny otwarcia

 
Poniedziałek – Piątek:
 
10.00 – 20.00
 
Sobota:
 
10.00 – 15.00
Shopping Cart
Scroll to Top

OŚWIADCZENIE

Oświadczam, że

Jestem osobą posiadającą formalne wykształcenie w dziedzinie ochrony zdrowia lub medycyny,

Jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą sklepu w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.