Plazma Plexr Plus – usuwanie zmian skórnych

Urządzenie pozwala na usuwanie zmian skórnych na powiekach, w miejscach intymnych bez konieczności stosowania skalpela. Zmiana jest odparowywana znad powierzchni skóry, miejsce po zabiegu goi się szybko i nie pozostawia blizn. Plazmą usuwamy takie zmiany jak na przykład włókniak, zmiana rubinowa, naczyniak, kępki żółte. Zabieg przeprowadza się po krótkim znieczuleniu maścią, od razu po nim można wrócić do codziennych obowiązków.

CZAS TRWANIA ZABIEGU

15 - 60 minut

OBSZARY

Powieki/ciało/miejsca intymne/skóra głowy

OBJAWY PO ZABIEGU

Lekkie zaczerwienienie skóry.

RODZAJ ZMIAN

Włókniak, zmiana rubinowa, kępki żółte

ZNIECZULENIE

Maść znieczulająca

REKONWALESCENCJA

Do 3 dni

WYMAGA SERII

Nie

PIELĘGNACJA PO ZABIEGU

Filtr spf 50+, alantan

Kup zabieg

Masz więcej zmian skórnych? Umów się na konsultację oraz indywidualną wycenę.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i Nazwisko

FAQ

Usuwanie zmian skórnych plazmą jest wskazaniem dla ich usuwania w takich obszarach jak powieki górne, powieki dolne, całe ciało oraz miejsce intymne. Zabieg kierowany jest dla osób, u których na powiekach wytworzyły się kępki żółte w wyniku nagromadzenia cholesterolu. Usunięcie zmiany jest bezbolesne po znieczuleniu maścią. Po zabiegu w obszarze, na którym zmiana skórna była zlokalizowana, pozostaje zaczerwienienie, które utrzymuje się do kilku dni. Podczas zabiegu następuje koagulacja, dzięki której zmiana szybciej goi się.

– włókniak

– zmiana rubinowa/naczyniak

– kępki żółte

– pieprzyki

– brodawki

 

Ciąża, choroby autoimmunologiczne, epilepsja, choroby nowotworowe (zabieg można wykonać po 5 latach od wyleczenia), aktywna opryszczka, leki fotouczulające, cukrzyca. Płaska zmiana skórna.

 

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania

Zabieg poprzedzony jest konsultacją kwalifikującą do usunięcia zmiany. Na obszar zabiegowy nakładamy maść znieczulającą na 15 – 45 minut. Zmiana skorna jest odparowywana znad powierzchni skóry. Po zabiegu aplikowany jest krem regeneracyjny, filtr SPF 50+.

Po zabiegu należy chronić skórę w obszarze zabiegowym filtrem SPF 30+/50+. Na skórę nakładamy preparaty łagodzące, zalecone przez Klinikę..

Klinika Lux Beauty wyposażona jest w technologię medycznej plazmy włoskiego koncernu GMV – Plexr Plus. Jest to urządzenie, które jako jedyne w swojej klasie powoduje wytworzenie plazmy. Nie przewodzi prądu, nie powoduje nacięć skóry oraz powstawania blizn. Doświadczenie kliniki w zabiegu stwarza dla klienta warunki w pełni bezpieczne, gwarantuje prawidłowy przebieg zabiegu, jak najszybsze wygojenie, oczekiwany efekt.

Kliknij w ikonę

Zarezerwuj on-line

Zarezerwuj telefonicznie

Aktualne promocje

Kup zabieg lub voucher

Efekty zabiegu

Sprzedaż zabiegów i pakietów

Umawianie wizyt, zmiany terminów

Godziny otwarcia

 
Poniedziałek – Piątek:
 
10.00 – 20.00
 
Sobota:
 
10.00 – 15.00
Shopping Cart
Scroll to Top

OŚWIADCZENIE

Oświadczam, że

Jestem osobą posiadającą formalne wykształcenie w dziedzinie ochrony zdrowia lub medycyny,

Jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą sklepu w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.