Plasma-facelifting – Lifting twarzy

Zabieg na twarz plazmą Plexr Plus wykonywany jest tylko wtedy, kiedy na twarzy skóra jest wiotka i jest na niej dużo zmarszczek. Zabieg przeprowadzany jest po znieczuleniu maścią. Już w trakcie zabiegu usuwamy liczne zmarszczki na skórze, efekt jest spektakularny. Zabieg Face-lift plasma jest doskonałym sposobem na pozbycie się zmarszczek, zagęszczenie skóry, wyrównanie kolorytu, długo utrzymującego się efektu. Jest całoroczny, wymaga domowej pielęgnacji. 

CZAS TRWANIA ZABIEGU

60 - 180 minut

OBSZARY

Twarz, szyja, dekolt

OBJAWY PO ZABIEGU

Strupki, lekkie opuchnięcie, zaczerwienienie skóry.

WIEK

50 – 65 lat

ZNIECZULENIE

Maść znieczulająca

REKONWALESCENCJA

Do 7 dni

WYMAGA SERII

Nie

PIELĘGNACJA PO ZABIEGU

Filtr spf 50+, maść cynkowa

Kup zabieg

Masz więcej zmian skórnych? Umów się na konsultację oraz indywidualną wycenę.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i Nazwisko

FAQ

Lifting całej twarzy plazmą Plexr Plus to zabieg, który daje spektakularne efekty likwidacji zmarszczek, usuwania nadmiarów skóry. Na całej twarzy stawiamy mikrouszkodzenia, w celu likwidacji zmarszczek i wygładzeniu skóry. Zabieg wykonać można tylko u osób, u których widoczne są zmarszczki na niemal całej twarzy oraz nadmiary skóry w okolicy powiek, przy uszach. Przy jednym zabiegu jesteśmy w stanie odparować nawet do 50% nadmiaru skóry. Zabieg zapoczątkowuje proces odparowania skóry, obkurczenia. Następuje wytworzenie oraz uporządkowanie włókien kolagenu i elastyny, małych naczyń krwionośnych, które poprawiają krążenie. Podczas zabiegu usuwamy jednocześnie płytkie przebarwienia, spłycamy ewentualne blizny, usuwamy drobne włókniaki. Zabieg jest jednym z najlepszych sposobów na odmłodzenie skóry i utrzymanie jej w dobrej kondycji na długi czas, nawet 1-2 lat. Czasami, żeby ulepszyć efekt zabiegu, kosmetolog zaleca dodatkowy zabieg laserem frakcyjnym na twarz (link do resurfacing laserem CO2) lub zabieg mezoterapii mikroigłowej Dermapen 4 (link do Dermapen 4).

– liczne zmarszczki

– nadmiar skóry na powiekach, przy uszach, między oczami.

– płytkie przebarwienia

– wiotka skóra

– lifting skóry

Choroby autoimmunologiczne, choroby nowotworowe (zabieg można wykonać po 5 latach od wyleczenia), aktywna opryszczka, leki fotouczulające, cukrzyca. Brak zmarszczek. Brak nadmiaru skóry.

2 tygodnie przed zabiegiem prosimy nie wykonywać innych zabiegów z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej (zabiegi laserowe, retinol, peeling chemiczny, botoks, kwas hialuronowy, nici PDO, stymulatory tkankowe)

Zabieg poprzedzony jest konsultacją kwalifikującą. Na obszar zabiegowy nakładamy maść znieczulającą na min. 45 minut. Zabieg wymaga postawienia na skórze do tysiąca punktów, co wymaga czasu oraz precyzji. Może trwać do 3h. Po zabiegu aplikowany jest krem regenerujący, filtr SPF 50+. Wydajemy zalecenia.

Po zabiegu należy chronić skórę w obszarze zabiegowym filtrem SPF 30+/50+. Na skórę nakładamy preparaty łagodzące, regenerujące, ułatwiające gojenie zalecone przez Klinikę. Chłodzenie skóry.  

Kliknij w ikonę

Zarezerwuj on-line

Zarezerwuj telefonicznie

Aktualne promocje

Kup zabieg lub voucher

Efekty zabiegu

Sprzedaż zabiegów i pakietów

Umawianie wizyt, zmiany terminów

Godziny otwarcia

 
Poniedziałek – Piątek:
 
10.00 – 20.00
 
Sobota:
 
10.00 – 15.00
Shopping Cart
Scroll to Top

OŚWIADCZENIE

Oświadczam, że

Jestem osobą posiadającą formalne wykształcenie w dziedzinie ochrony zdrowia lub medycyny,

Jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą sklepu w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.