JADEITOWE OCZYSZCZANIE WODOROWE

TECHNOLOGIA:

Działanie aktywnym wodorem pozwala na zmniejszanie nadmiaru wolnych rodników, których zbyt duża ilość przyczynia się do przedwczesnego starzenia się skóry. Metoda działania zastosowana w urządzeniu Aquametiq hydra prime świetnie oczyszcza skórę oraz działa nawilżająco.Metoda działania zastosowana w urządzeniu opiera się głównie o przenikanie wodoru do głębszych warstw struktury skóry, co odbywa się dzięki nasyconemu strumieniowi wody, dodatkowo zapewniając głęboką eksfoliację. Dzięki temu nie tylko uzyskujemy lepsze efekty zabiegowe, ale również zabezpieczamy naszą skórę przed przedwczesnym starzeniem.

DZIAŁANIE:

 • oczyszcza skórę,
 • neutralizuje nadmiar wolnych rodników,
 • zabezpiecza przed przedwczesnym starzeniem,
 • skuteczny w problemach z bliznami,
 • zapewnia odmłodzenie skóry,
 • działanie liftingujące i odżywcze,

Z myślą o urządzeniu przygotowano specjalne protokoły oraz dedykowane koncentraty zabiegowe.

MEZOTERAPIA WODOROWA

Wolne rodniki wiążą się z jonami wodoru, co prowadzi do powstania wody i tlenu. Należy zwrócić uwagę, że nie ma takiej cząsteczki, która mogłaby równie skutecznie zniwelować działanie wolnych rodników na powierzchni skóry. Dlatego, tak skuteczne staje się oczyszczanie wodorowe Aquametiq hydra prime z zabiegami marki M’onduniq gdzie występują problemy z bliznami oraz zabiegami, za pomocą, których chcemy skórę odmłodzić, osiągnąć lifting lub odżywić.

ETAPY ZABIEGU – GŁOWICE i ETAPY ZABIEGU

Urządzenie zostało wyposażone w osiem indywidualnych głowic zabiegowych, stworzonych z myślą o różnych typach skóry, jej problemach oraz efektach, jakie chcemy osiągnąć. Na potrzeby urządzenia została stworzona dedykowana seria preparatów, które można stosować w firmowych rytuałach zabiegowych M’onduniq. Dodatkowo istnieje możliwość łączenia preparatów Aquametiq z innymi liniami marki M’onduniq, w tym z kwasami oraz produktami z serii DermiéBOOST. Daje to większe możliwości i wachlarz rozwiązań kosmetycznych specjalistom pracującym na naszych firmowych preparatach. Wyjątkową cechą urządzenia Aquadermie hydra prime jest zastosowanie w nim głowicy Thermal Jadeit Conduction, która wykorzystuje niezwykłe właściwości jadeitu. Kamienia szlachetnego, znanego i wykorzystywanego przez człowieka od wieków.

oczyszczanie wodorowe

 1. HYDRA PRIME – mezoterapia wodorowa
 2. INJECTION PEN – mikroprądy
 3. 3 głowice COLLAGEN PRIME – łączenie z maskami oraz ampułkami, służące wykonywaniu zabiegów na twarz, okolice oczu oraz większe obszary.
 4. CRIO – łagodzenie podrażnień
 5. JADEIT PRIME – najważniejsza, nagrzewająca głowica zawierająca naturalny kamień – jadeit, dzięki działaniu którego powstają nowe kombinaty kolagenowe.


CENNIK OCZYSZCZANIE WODOROWE:

 • 8-etapowe Oczyszczanie Wodorowe Twarz
  399 zł
 • 8-etapowe Oczyszczanie Wodorowe Twarz + Szyja
  459 zł
 • 8-etapowe Oczyszczanie Wodorowe Twarz + Szyja + Dekolt
  519 zł

UMÓW SIĘ NA ZABIEG:

+48 690 451 106

RECEPCJA@LUXBEAUTY.PL