Modelowanie sylwetki – płaski brzuch, brazylijskie pośladki

Zabieg Magneffio to najwydajniejsza na rynku technologia, która podczas jednego 30-minutowego zabiegu, wywołuje aż 30 000 skurczów mięśni. Dzięki zabiegowi mięśnie wzmacniają się, napinają. Dodatkowo, system zaopatrzony w prawie 20 innych programów treningowych, takich jak rozgrzewka, spalanie tkanki tłuszczowej, masaż relaksacyjny zbyt mocno napiętych mięśni. Zabieg z zastosowaniem pola magnetycznego ma swój początek w fizjoterapii. Dzięki Magneffio możesz wzmocnić mięśnie w odciążeniu. Technologia wykorzystywana jest w modelowaniu sylwetki, wzmocnieniu mięśni po operacjach, długiego noszenia gipsu. Stosowany też u osób, które samodzielnie nie mogą poradzić sobie z wyrzeźbieniem brzucha lub pośladków. Pady wywołują skurcze odpowiadające 30 000 brzuszków lub przysiadów.

 

CZAS TRWANIA ZABIEGU

90 - 120 minut

OBSZAR

Pośladki, brzuch, uda przód, uda tył, uda bok, klatka piersiowa, łydki, pelikany, podbródek

CZĘSTOTLIWOŚĆ

1 raz w tygodniu

ZALECANA SERIA ZABIEGÓW

Tak

ILOŚĆ OBSZARÓW PODCZAS ZABIEGU

1

EFEKT

Od razu po zabiegu

OBJAWY PO ZABIEGU

Zaczerwienie skóry

DZIAŁANIE

Cellulit, tkanka tłuszczowa, trzewny tłuszcz, ujędrnianie skóry

Kup zabieg

FAQ

Najnowsza generacja pola magnetycznego, stosowanego w celu wzmocnieniu oraz wyrzeźbieniu mięśni. Pole magnetyczne wykorzystywane jest w licznych terapiach z zakresu fizjoterapii, rehabilitacji, budowaniu mięśni. Różnica w samodzielnych treningach, a poddaniu się zabiegowi polega na innym procesie napinania mięśni. Człowiek, który robi brzuszki, napina mięsień i nawet jeśli napina go dłuższy czas (spalanie tkanki tłuszczowej), mięsień przestaje napinać się. Magneffio powoduje, że pad napina mięsień i powoduje ciągłe jego skurcze, do czego mięsień człowieka nie jest zdolny podczas tradycyjnych ćwiczeń.

– płaskie, wiotkie pośladki

– płaski, miękki brzuch

– wspomaganie procesu odchudzania

– wzmocnienie mięśni

– wsparcie dla codziennych treningów

– zalecany po ciąży, operacjach brzucha

– wyrównanie tkanki po liposukcji

– ogólna poprawa siły mięśni

Choroby autoimmunologiczne, choroby nowotworowe (zabieg można wykonać po 5 latach od wyleczenia), cukrzyca, rozrusznik, siatka po operacji przepukliny, miedziana wkładka domaciczna, metalowe implanty, biżuteria w miejscu zabiegu, nadciśnienie, choroba krążenia, choroba serca, aktywny stan zapalny w miejscu zabiegu, złe samopoczucie, zakrzepica.  

2 tygodnie przed zabiegiem prosimy nie wykonywać innych zabiegów, które powodują stan zapalny skóry (laser, zastrzyki). Zabieg poprzedzony jest konsultacją, wykluczeniem przeciwwskazań oraz zakwalifikowaniem do zabiegu.

Do zabiegu warto założyć wygodny strój, np. legginsy, t-shirt, skarpetki. Należy wyjąć biżuterię z okolicy zabiegowej. Podczas zabiegu z kieszeni należy wyjąć kluczyk do samochodu, telefon, karty płatniczych oraz karty dostępu.

Działanie pola magnetycznego na wzmocnienie mięśni oraz przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej udowodnione jest licznymi badaniami naukowymi oraz udokumentowanymi terapiami.

Podczas serii zabiegów uzyskujemy:

– do 20% redukcji tkanki tłuszczowej

– zwiększenie masy mięśniowej do 10%

– zwiększenie siły oraz wytrzymałości mięśni’

– znaczną poprawę kondycji mięśni po ciąży

– wsparcie organizmu podczas codziennych treningów

– przyśpieszenie działania diety

Jak przebiega zabieg?

Zabieg poprzedzony jest konsultacją kwalifikującą. Na wybrany obszar nakładamy dwa namagnesowane pady, które wywołują w mięśniach 30 000 skurczów w trakcie 30-minutowego treningu w odciążeniu. Moc zabiegu dopasowywana jest do odczuć. Możesz zrelaksować się, przeczytać gazetę lub ulubioną książkę. Staramy się tak wykonać zabieg, tak ustawić poszczególne etapy działania padów, żeby nie wytworzył się w mięśniach kwas mlekowy i nie doszło do tzw. zakwasów. Zabieg ułatwi wysmuklenie talii, zmniejszenie ud, zaokrąglenie pośladków, uzyskanie bardziej płaskiego brzucha.

Kliknij w ikonę

Zarezerwuj on-line

Zarezerwuj telefonicznie

Aktualne promocje

Kup zabieg lub voucher

Zalecenia po zabiegu

Zabieg jest nieinwazyjny. Od razu po nim wracasz do codziennych obowiązków. Po niektórych zabiegach może być odczuwalne napięcie mięśni.

Wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej, uzupełnia działanie diety, dlatego zalecamy wypicie 2-3 litry wody dziennie, przejście na lekką dietę, unikanie potraw o wysokiej zawartości cukru oraz tłuszczu.

Umów się na konsultację

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i Nazwisko

Sprzedaż zabiegów i pakietów

Umawianie wizyt, zmiany terminów

Godziny otwarcia

 
Poniedziałek – Piątek:
 
10.00 – 20.00
 
Sobota:
 
10.00 – 15.00
Shopping Cart
Scroll to Top

OŚWIADCZENIE

Oświadczam, że

Jestem osobą posiadającą formalne wykształcenie w dziedzinie ochrony zdrowia lub medycyny,

Jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą sklepu w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.