Mezoterapia skóry głowy

Dermapen 4® to nowoczesny, niezwykle dokładny oraz skuteczny zabieg na wzmocnienie włosów, zapobieganie ich wypadaniu, poprawy ich kondycji. Zagęszczanie włosów, spowolnienie ich wypadania, to tylko niektóre możliwości australijskiej technologii Dermapen 4®. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Metoda połączona jest z zastosowaniem wysokiej klasy ampułek z dużą dawką substancji aktywnych na porost włosów.

CZAS TRWANIA ZABIEGU

45 - 60 minut

OBSZARY

Skóra głowy

SKÓRA PO ZABIEGU

Lekko zaczerwieniona

ODSTĘP MIĘDZY ZABIEGAMI

2 tygodnie

ZNIECZULENIE

Nie

REKONWALESCENCJA

Brak

ZALECANA SERIA ZABIEGÓW

4-6

PIELĘGNACJA PO ZABIEGU

Brak

Kup zabieg

FAQ

Dermapen 4 zaopatrzony jest w 16 molibdenowych, sterylnych mikroigieł , które płynnie przesuwają się po powierzchni skóry, wytwarzając miliony niedużych kanałów frakcyjnych. Ułatwia to przenikanie w głąb skóry, zastosowanych podczas zabiegu, substancji aktywnych. Mikrouszkodzenia aktywują proces naturalnej regeneracji skóry oraz porostu włosów, co pozwala na zagęszczenie włosów i poprawę kondycji skóry. Dermapen 4® został zaopatrzony w protokoły zabiegowe, które z niezwykłą precyzją-od 0,2 mm do 3mm głębokości- pozwalają na bezpieczną pracę w okolicach głowy. Mezoterapia mikroigłowa skóry głowy to ponad milion mikronakłuć, dzięki którym z pełną precyzją pobudzamy mikrokrążenie, wzmacniamy cebulki włosów. Włosy, dzięki dedykowanym ampułkom, przestają wypadać w nadmiernych ilościach, przestają przetłuszczać się.

– Nadmierne wypadanie włosów

– Przetłuszczające się włosy

– Poprawa witalności włosów

– Włosy zniszczone chemicznie

– Włosy słabe

– Włosy cienkie

– Powstające zakola

Bazą koktajlu do mezoterapii mikroigłowej stanowią peptydy biomimetyczne, czynniki wzrostu, witaminy, minerały oraz aminokwasy. Preparat intensywnie zwiększa mieszek włosowy, co powoduje mocniejsze jego zakotwiczenie, poprawę witalności włosów. Kompleks hamuje proces ścieńczenia włosów, odżywia skórę głowy, zaś procedura mikronkłuwania, zwiększa mikrokrążenie w obszarze skóry głowy. W preparacie zawarte są m. in. takie substancje czynne jak biotyna, miedź, niacynamid, pantenol, żelazo, cynk.

W dniu zabiegu lub w dniu poprzedzającym zabieg, należy umyć głowę szamponem, można zaaplikować odżywkę. Skóra głowy nie może być poddana innym zabiegom złuszczającym przez 2 tygodnie przed wizytą.

Dermapen 4 jest to jedyna na rynku mezoterapia mikroigłowa, której nazwy nie można używać przy innych penach. Jest to jedyny na rynku, opatentowany, oryginalny, cyfrowy zautomatyzowany system do mikronakłuwania. Technologia została stworzona w Australii, posiada certyfikaty bezpieczeństwa, spełnia europejskie wymagania dla urządzeń medycznych, posiada certyfikaty klasy IIa. Kartridż z igłami może być użyty tylko 1 raz, co zwiększa bezpieczeństwo zabiegu. System łączenia urządzenia poprzez Bluetooth z bazą, dezaktywuje kartridż po użyciu i nie może on być zainstalowany w urządzeniu przy kolejnym zabiegu. 1 zabieg = 1 kartridż.

A aktywne zmiany skórne, ciąża, aktywna opryszczka, zaburzenia krzepnięcia krwi, choroby nowotworowe.

Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja. Po zakwalifikowaniu do zabiegów, rozmowie o oczekiwaniach, celach przechodzimy do zabiegu. Rozpoczynamy mikronakłuwanie skóry z zastosowaniem indywidualnie dobranej ampułki lub koktajlu. Na skórze głowy wymagana jest precyzja, wykonanie mikronakłuć na odpowiedniej głębokości. Dermapen 4® to urządzenie zaopatrzone z bardzo mocny, szybki i wydajny silnik, co zwiększa możliwości oraz precyzję zabiegu. Wydajemy zalecenia. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji. Kolejny zabieg zalecony będzie po minimum 2 tygodniach.   

 

Po zabiegu skóra może być zaczerwieniona przez kilka dni. Mogą pojawić się mikrostrupki, które znikną samoistnie.

Zostaw do nas wiadomość

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i Nazwisko

Sprzedaż zabiegów i pakietów

Umawianie wizyt, zmiany terminów

Godziny otwarcia

 
Poniedziałek – Piątek:
 
10.00 – 20.00
 
Sobota:
 
10.00 – 15.00
Shopping Cart
Scroll to Top

OŚWIADCZENIE

Oświadczam, że

Jestem osobą posiadającą formalne wykształcenie w dziedzinie ochrony zdrowia lub medycyny,

Jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą sklepu w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.