Plexr Plus – lifting powiek bez skalpela

Plazma Plexr Plus włoskiego koncernu GMV to nowoczesny zabieg medycyny estetycznej, polegający na obkurczeniu skóry. Za pomocą zabiegu możemy pozbyć się nadmiaru skóry z powiek, twarzy czy ciała. Jest to jedyna plazma, która służy bezpośrednio do pracy na powierzchni oka, stąd pełne bezpieczeństwo pracy na powiekach. Podczas zabiegu skóra ulega obkurczeniu, powieki unoszą się, spłycamy zmarszczki na całej twarzy (zabieg Plasma Facelift), blizny, usuwamy zmiany skórne. Po jednym zabiegu możemy poprawić napięcie powiek nawet do 90%.

CZAS TRWANIA ZABIEGU

15 - 90 minut

OBSZARY

Ciało, Twarz, Powieki

OBJAWY PO ZABIEGU

Opuchnięcie, strupki, zaczerwienienie skóry.

ODSTĘP MIĘDZY ZABIEGAMI

4 tygodnie

ZNIECZULENIE

Maść znieczulająca

REKONWALESCENCJA

Do 5-7 dni

WYMAGA SERII

Nie

PIELĘGNACJA PO ZABIEGU

Filtr spf 50+, octenisept, maść cynkowa

Kup zabieg

Kliknij w ikonę

Zarezerwuj on-line

Zarezerwuj telefonicznie

Aktualne promocje

Kup zabieg lub voucher

FAQ

Zabieg polega na postawieniu na obszarze zabiegowym licznych punktów sublimacji o średnicy ok. 1 mm. W trakcie zabiegu wykorzystywane jest fizyczne zjawisko – sublimacja. Powoduje ona bezpośrednie przejście ze stanu stałego w gazowy. Dochodzi w tym momencie do biostymulacji skóry właściwej. Jest to wynikiem selektywnego i skoncentrowanego przepływu ciepła podczas działania wiązki plazmy na uszkodzoną tkankę. W wyniku zabiegu rozpoczyna się proces powstawania nowych włókien kolagenowych, nowych naczyń krwionośnych. Dzięki temu skóra napina się, pogrubia, co pozwala na likwidację zmarszczek, nadmiaru skory zakrycie cieni pod oczami już po jednym zabiegu. Zabieg wykonywany jest bez użycia skalpela.

Opadająca powieka

Kurze łapki

Zmarszczki na powiece dolnej

Cienie pod oczami

– likwidacja zmarszczek

– lifting powiek

– efekt otwartego oka

2 tygodnie przed zabiegiem odstawiamy preparaty, które zawierają retinol. Mijają 2 tygodnie od zabiegów z zastosowaniem peelingów chemicznych, inne zabiegi z zastosowaniem laseroterapii. Muszą minąć 2 tygodnie od ostatniego opalania.

Zabieg poprzedzony jest konsultacją kwalifikującą do liftingu. Na powieki nakładamy maść znieczulającą na  min. 45 minut. Po zabiegu aplikowany jest krem regeneracyjny, po zabiegu filtr SPF 50+.

Po zabiegu należy chronić skórę w obszarze zabiegowym filtrem SPF 30+/50+. Na skórę nakładamy preparaty łagodzące, zalecone przez Klinikę.

Ciąża, choroby autoimmunologiczne, epilepsja, choroby nowotworowe (zabieg można wykonać po 5 latach od wyleczenia), aktywna opryszczka. skrzyp polny, pokrzywa, dziurawiec, inne zioła oraz leki fotouczulające, cukrzyca. Brak zmarszczek oraz brak nadmiaru skóry.

Klinika Lux Beauty wyposażona jest w technologię medycznej plazmy włoskiego koncernu GMV – Plexr Plus. Jest to urządzenie, które jako jedyne w swojej klasie powoduje wytworzenie plazmy. Nie przewodzi prądu, nie powoduje nacięć skóry oraz blizn, jak w przypadku o wiele tańszych odpowiedników. Doświadczenie w zabiegu liftingu powiek stwarza dla klienta warunki w pełni bezpieczne, gwarantuje prawidłowy przebieg zabiegu, jak najszybsze wygojenie, oczekiwany efekt.

 

Potrzebujesz konsultacji przed liftingiem powiek?

Zostaw do nas wiadomość

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i Nazwisko

Efekty zabiegu

Sprzedaż zabiegów i pakietów

Umawianie wizyt, zmiany terminów

Godziny otwarcia

 
Poniedziałek – Piątek:
 
10.00 – 20.00
 
Sobota:
 
10.00 – 15.00
Shopping Cart
Scroll to Top

OŚWIADCZENIE

Oświadczam, że

Jestem osobą posiadającą formalne wykształcenie w dziedzinie ochrony zdrowia lub medycyny,

Jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą sklepu w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.