Laser pikosekundowy – usuwanie tatuażu

Laserowe usuwanie tatuażu jest procesem, który wymaga czasu. Z zabiegu na zabieg, stopniowo,  usuwamy barwnik zgromadzony pod skórą. Najlepszy laser do usuwania tatuażu to laser pikosekundowy. Jest on bezpieczny, szybki, skuteczny, Laser pikosekundowy nie powoduje blizn. Zabieg przeprowadza się ze znieczuleniem lub bez. 90% zabiegów odbywa się bez znieczulenia, ale odczuwanie bólu jest kwestią indywidualną i jeśli klient ból odczuwa – znieczulenie zostanie nałożone na kilkanaście minut przed zabiegiem. Laser piko rozbija cząsteczki barwnika na ogromną ilość mniejszych cząsteczek, które następnie metabolizowane są przez organizm. 

 

CZAS TRWANIA ZABIEGU

10-60 minut

OBSZARY

Ciało, głowa, powieki

KOLOR TATUAŻ

Czarny, kolorowy, makijaż permanentny

OBJAWY PO ZABIEGU

Zaczerwienienie

ZNIECZULENIE

Maść znieczulająca lub nie znieczulamy

REKONWALESCENCJA

Brak

ODSTĘPY:

4-8 tygodni

ZALECENIA PO ZABIEGU

Picie wody, filtr SPF 30-50+

Masz więcej zmian skórnych? Umów się na konsultację oraz indywidualną wycenę.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i Nazwisko

Kliknij w ikonę

Zarezerwuj on-line

Zarezerwuj telefonicznie

Aktualne promocje

Kup zabieg lub voucher

FAQ

Zabieg laserowego usuwania tatuażu odbywa się poprzez wytworzenie na skórze niedużych pęcherzyków, ktore ustępują krótko po zabiegu. Laser naprowadzamy bezpośrednio na barwnik. Moc oraz rodzaj zastosowanej w trakcie zabiegu głowicy zależą od kilku czynników. Głębokość tatuażu, zastosowany barwnik, kolor tatuażu. Przy jednym zabiegu możemy wykonać maksymalnie do 1/4 powierzchni plecow czy połowę ręki. Klinika Lux Beauty do laserowego usuwania tatuażu stosuje laser pikosekundowy wspomagany pracą drugiego, niezwykle potrzebnego w tym procesie lasera – frakcyjnego. Skóra w obrębie tayuażu często jest blizną, którą przed opracowaniem laserem pikosekundowym, należy przeskanować frakcyjnym laserem ablacyjnym. Ułatwia to metabolizm barwnika oraz stopniowo będzie likwidować bliznę powstałą w procesie po wykonaniu tatuażu.

Po zabiegu należy zwiększyć wypicie wody do 2-3 litrów na dobę. Należy chronić skórę w obszarze zabiegowym filtrem SPF 30+/50+. Skórę należy dezynfekować, dbać o jej higienę.

Ciąża, Tatuaże w miejscu zabiegu, choroby autoimmunologiczne, epilepsja, aktywna opryszczka, choroby nowotworowe (zabieg można wykonać po 5 latach od wyleczenia), aktywna opryszczka, opalenizna (zabieg można wykonać po 2 tygodniach od opalania), niektóre antybiotyki (zapytaj w Klinice czy lek, który stosujesz jest przeciwwskazaniem), skrzyp polny, pokrzywa, dziurawiec, inne zioła oraz leki fotouczulające.

Klinika Lux Beauty pracuje na najnowszej generacji laserze pikosekundowym IQ. Przeprowadziliśmy tym laserem kilkaset zabiegów, nie zdarzył nam się przypadek powikłań pozabiegowych. Posiadamy doświadczenie w pracy na laserze pikosekundowym. Laser zaopatrzony jest w oddzielne głowice do barwnika czarnego oraz do barwników jaśniejszych, obejmujące kolory ciepłe oraz zimne. Drugi laser stosowany do pracy przy usuwaniu tatuażu (przed zabiegiem laserem piko) to laser frakcyjny- ablacyjny. Obydwa lasery stosowane są do zabiegu. Za skan obszaru zabiegowego laserem frakcyjnym nie pobieramy dodatkowych opłat. 

Efekty usuwania zmian skórnych w klinice Lux Beauty

Sprzedaż zabiegów i pakietów

Umawianie wizyt, zmiany terminów

Godziny otwarcia

 
Poniedziałek – Piątek:
 
10.00 – 20.00
 
Sobota:
 
10.00 – 15.00
Shopping Cart
Scroll to Top

OŚWIADCZENIE

Oświadczam, że

Jestem osobą posiadającą formalne wykształcenie w dziedzinie ochrony zdrowia lub medycyny,

Jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą sklepu w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.