Laser Motus AX

Laser Motus AX Deka to laser aleksandrytowy o długości wiązki 755 nm. Należy do jednego z najbardziej bezbolesnych oraz najsilniejszych laserów na świecie, jednocześnie w pełni bezpiecznych. Trwale usuwa włosy czarne, brązowe, ciemny blond. Głowica Moveo z największą dokładnością pozwala na depilację wszystkich obszarów ciała. Silny system chłodzenia zwiększa komfort zabiegu. W pierwszej kolejności zalecany jest do zabiegów na obszar bikini, twarz, pachy, ale często też stosowany jest do zabiegów na całe ciało.

CZAS TRWANIA ZABIEGU

10-90 minut

KOLOR WŁOSÓW

czarny/brązowy/blond

ODSTĘPY MIĘDZY ZABIEGAMI

4-12 tygodni

FOTOTYP

I-VI

CHŁODZENIE

Silne, żel, głowica 15°C

ODSTĘP OD OPALANIA

4 tygodnie

ZALECANA SERIA ZABIEGÓW

Tak

SKÓRA PO ZABIEGU

Zaczerwieniona

Kliknij w ikonę

Zarezerwuj on-line

Zarezerwuj telefonicznie

Aktualne promocje

Kup zabieg lub voucher

FAQ

Laser Motus Ax pozwala trwale usuwać zbędne owłosienie z dowolnego obszaru ciała. Jest to laser aleksandrytowy, od którego rozpoczęła się rewolucja w epilacji laserowej. Dzięki jednej wiązce o długości 755nm, możemy usuwać włosy czarne, brązowe oraz ciemny blond. Żaden laser nie usuwa włosów siwych. Laser działa na włosy w fazie anagenu, to znaczy w takiej fazie, w której włos jest odżywiany przez skórę i widoczny dla wiązki laserowej. Pomimo, iż na skórze jest widoczna określona ilość włosów, na przykład 100%, to przy każdym zabiegu laser zobaczy tylko część włosów, właśnie tych w fazie anagenu. Włosy po zabiegu zostaną usunięte, ale efekt usunięcia obserwujemy po kilku dniach lub kilku tygodniach. Na danym obszarze, jeśli przy danym zabiegu były włosy w fazie anagenu, pojawią się wyspy bez włosów. Z zabiegu na zabieg usuwamy ok. 5-10% włosów. Czasami, przy pierwszym zabiegu, efekt może być spektakularny, zobaczymy usunięcie włosów na nawet 80% powierzchni skóry. Jest to kwestia indywidualna. Po takim zabiegu, zaleca się kontynuowanie serii zgodnie z zaleceniami. Nie da przewidzieć się ile włosów w anagenie mamy na skórze. Może zdarzyć się, że przy niektórych zabiegach nie mamy ich zbyt wiele. Jeśli widzisz, że pojawiają się włosy w miejscach, w których były puste wyspy, to znaczy, że rosną nowe włosy i warto w takim przypadku jak najszybciej umówić się na kolejny zabieg.

1 dzień przed planowaną wizytą należy zgolić włosy maszynką jednorazową z użyciem pianki do golenia lub żelu pod prysznic. Skóra będzie podrażniona, ale właśnie dlatego golimy włosy wcześniej, żeby zdążyła lekko uspokoić się. Można wykonać zabieg na podrażnieniach po goleniu. Laser aleksandrytowy jest laserem mocnym, ale łagodnym dla skóry. Kosmetolog po zabiegu zaleci odpowiednią pielęgnację pomiędzy zabiegami. Na 3 dni przed zabiegiem nie stosujemy peelingów, na 2-4 tygodni nie stosujemy retinolu. Jeśli stosujesz domowy depilator , np. Philips Lumea, Braun silk-epil lub inny, poddajesz się depilacji woskiem, stosujesz krem do depilacji, zalecamy odczekanie aż włosy po tych zabiegach odrosną. Są to metody nietrwałego usuwania owłosienia, także po 2-4 tygodni włosy można zgolić maszynką jednorazową i poddać się epilacji laserowej. Dzięki temu będzie lepszy efekt zabiegu depilacji laserowej. Preparaty na opaleniznę nie mogą być na skórze. Należy poczekać aż barwniki znikną.

Jeśli występują na skórze podrażnienia po goleniu, pojawia się na co dzień problem wrastających włosów, laser stopniowo, z zabiegu na zabieg, będzie podrażnienia łagodził, gdyż włosów na skórze będzie coraz mniej, a co za tym idzie, nie będą prowokowały stanów zapalnych. Stopniowo będzie ustępował problem wrastających włosów, gdyż przestaną się zatrzymywać pod skórą, przestaną rosnąć, a mieszki włosowe zostaną zamknięte. Skóra będzie gładka, miła w dotyku, nie będzie widocznych włosów z mieszków włosowych.

Epilacja laserowa (proces trwałego usuwania owłosienia) jest długim procesem, trwającym niekiedy minimum 12 miesięcy. Dzieje się tak, ponieważ przy każdym zabiegu usuwamy od kilku do kilkunastu procent wszystkich widocznych na skórze włosów. Depilacja laserowa wykonywana jest w serii zabiegów zaleconych przez Klinikę. Na koniec terapii może zostać niewielka lub większa ilość włosów. Są to zazwyczaj włosy w takich fazach jak telogen, czy katagen, których laser nie widzi. Takie włosy po jakimś czasie wypadną same. Przy każdym zabiegu omawiane są efekty z klientem. Jeśli jest postęp, kontynuujemy zabiegi, zwiększając, zgodnie z zaleceniami producenta, parametry zabiegowe. Jeśli klient zaobserwuje, że przez 1-3 zabiegów efekty są znikome, wprowadzamy zmiany w terapii. Zmieniamy parametry, laser, odstępy między zabiegami. Wszystkie zmiany laserów w naszej Klinice są dostępne na życzenie Klienta lub po zaleceniu osoby wykonującej zabieg. Nie powoduje to żadnych dopłat. Wszystkie technologie są najwyższej klasy. Zalecana minimalna seria to 9 zabiegów, ale może pojawić się konieczność wykonania dodatkowych zabiegów, w celu dokończenia terapii. Po tej serii wydawane są zalecenia dotyczące umówienia się na zabieg przypominający, gdy urośnie do 20-30% nowych włosów. Klient sam decyduje kiedy na taki zabieg chciałby się zgłosić. U jednej osoby zabieg przypominający odbędzie się po 3 miesiącach, u innej zaś po 2 latach. Na to nie ma reguły.
Nasza Klinika posiada 3 certyfikowane lasery przeznaczone do włosów grubszych, cieńszych, o różnych kolorach, do wszystkich fototypów. Dzięki nim możliwa jest depilacja laserowa przez cały rok. Ich dopasowanie często polega na poznaniu odczuć klienta, odstępowi od opalania, czasu na zabieg. W naszej Klinice dobór lasera zawsze będzie podyktowany chęcią osiągnięcia najlepszych, możliwych efektów oraz komfortu klienta. Zazwyczaj pierwszy zabieg to prezentacja dostępnych technologii. Posiadamy usługę „próba laserowa”. Nie pokazuje ona efektów, ale pozwala poznać lasery, klinikę, nasz zespół. Jeśli chcesz umówić się na próbę laserową, zapraszamy. Zapisz się na wizytę, jest ona bezpłatna.

Przed każdym zabiegiem, zarówno pierwszym, jak również kolejnym z pakietu, przeprowadzana jest konsultacja. Wyklucza ona przeciwwskazania do zabiegu, pozwala omówić cel, oczekiwania, ustalić fototyp, kolor włosów, dopasować parametry i zakwalifikować do zabiegu. Po konsultacji, oglądamy szczegółowo skórę, tatuaże zaklejamy, żeby ich nie uszkodzić oraz zamalowujemy (a większe omijamy) znamiona skórne. Skaleczenia są omijane. Klient otrzymuje jednorazową bieliznę lub/i pareo. Oczy chronimy nakładając okulary zabiegowe. Na obszar zabiegowy nakładany jest bezbarwny żel, którego zadaniem jest ułatwienie przesuwania głowicy po skórze. Zabieg wykonywany jest na całym obszarze, ale tylko w niektórych miejscach laser znajdzie włosy w fazie anagenu i te trwale usunie. Po zabiegu aplikowany jest filtr SPF na obszary eksponowane na światło dzienne oraz/lub aloes. 

Usunięcie nadmiernego owłosienia, hirsutyzm, wrastające włosy, stany zapalne, estetyka.

Po zabiegu należy chronić skórę w obszarze zabiegowym filtrem SPF 30+/50+. Przy zabiegach na całe ciało zalecamy, żeby nie planować dużego wysiłku, gdyż skóra jest nagrzewana do ok. 38°C. Treningi, basen, sauna zalecane są min. 24h po zabiegu. Na skórę warto nałożyć preparaty łagodzące, zalecone przez Klinikę. Zalecamy stosowanie antyperspirantu, w celu uniknięcia podrażnień wywołanych przez pot. W dniu zabiegu może to być antyperspirant w spray’u dostępny w Klinice. Po zabiegu

Ciąża, Tatuaże w miejscu zabiegu (zostaną zaklejone i ominięte), choroby autoimmunologiczne, epilepsja, aktywne stany zapalne, choroby nowotworowe (zabieg można wykonać po 5 latach od wyleczenia), stosowanie retinolu, opalenizna (zabieg można wykonać po min. 4 tygodniach od opalania), stosowanie niektórych antybiotyków (zapytaj w Klinice czy lek, który stosujesz jest przeciwwskazaniem), skrzyp polny, pokrzywa, dziurawiec, inne zioła oraz leki fotouczulające.

Konsultacja z Kosmetologiem + zabieg testowy

Konsultacja z Kosmetologiem pozwala wykluczyć przeciwwskazania. Wykonany zostanie zabieg w obszarze pach, na 1 lub 2 laserach. Kosmetolog przybliża temat związany z depilacją, pomoże dobrać laser, powie jak dbać o skórę i na co zwrócić uwagę. Konsultacja jest bezpłatna, próba laserowa kosztuje 1 zł.

Skontaktuj się z nami

recepcja@luxbeauty.pl

Efekty zabiegu depilacja laserowa Motus AX

depilacja laserowa pach warszawa

PRZED

PO

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i Nazwisko
 
Poniedziałek – Piątek:
 
10.00 – 20.00
 
Sobota:
 
10.00 – 15.00
Shopping Cart
Scroll to Top

OŚWIADCZENIE

Oświadczam, że

Jestem osobą posiadającą formalne wykształcenie w dziedzinie ochrony zdrowia lub medycyny,

Jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą sklepu w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.