Usuwanie tatuażu laserem pikodekundowym

Najnowszej generacji laser przeznaczony do usuwania tatuaży czarnych, kolorowych oraz makijażu permanentnego. Technologia generuje ultrakrótkie impulsy, o dwukrotnie większej mocy w porównaniu do innych laserów. W technologii PIKOLASER wiązka emitowana jest w pikosekundach, a nie w nanosekundach, co daje lepsze efekty. Dzięki temu możemy liczyć na bardzo szybkie efekty przy jednoczesnym zmniejszeniu odczuć bólowych. Po przeprowadzonym zabiegu możemy w krótkim czasie wrócić do codziennych obowiązków.

Ultrakrótkie impulsy optymalizują poziom dostarczanej energii do docelowych cząstek atramentu, zapewniając efektywne oczyszczanie skóry z tuszu, jednocześnie minimalizując dawkę ciepła przenoszoną na powierzchnie skóry. Dlatego też zabieg nawet na dużym obszarze możemy wykonać bez znieczulenia.

Naświetlone cząsteczki pigmentu pochłaniają energię i pękają. Niektóre z cząsteczek rozbijane są na mniejsze cząstki, a następnie wydalane. Dochodzi do usuwania pigmentu z obszaru poddanego zabiegowi.

Standardowo tkanki nie absorbują światła o długości fali 1064 i 532 nm. Dzięki temu normalne tkanki otaczające pigmentacje zachowują integralność szkieletu komórki, co powoduje, że nie tworzą się blizny. Laser gwarantuje najwyższy stopień bezpieczeństwa.

Klinika specjalizująca się w laserowym usuwaniu tatuażu powinna być zaopatrzona dodatkowo w laser frakcyjny CO2. Jest on często uzupełnieniem w laserowym usuwaniu tatuażu.

Twój kosmetolog w Klinice Lux Beauty doradzi jak dbać o urodę oraz doradzi gdzie przeprowadzić diagnostykę zmian skórnych. Jeśli chcesz usunąć niechciany tatuaż, wybierz laser pikosekundowy oraz klinikę z dużym doświadczeniem.

Autor: Justyna Nowak – Kosmetolog. Klinika Lux Beauty

Shopping Cart
Scroll to Top

OŚWIADCZENIE

Oświadczam, że

Jestem osobą posiadającą formalne wykształcenie w dziedzinie ochrony zdrowia lub medycyny,

Jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą sklepu w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.