Gdzie i którym laserem najlepiej wykonać trwałą epilację laserową?

Do dyspozycji klientek mamy kilka laserów do trwałej epilacji. Każdy z nich usuwa włosy trwale, zarówno jasne jak i ciemne. Najlepiej, gdy laser usuwa i jasne i ciemne włosy, posiada głowicę która nie zasysa skóry, z silnym chłodzeniem. Epilacja jest procesem trwałego usuwania owłosienia, depilacja zaś powoduje nietrwałe usunięcie włosów.

Obydwie metody są skuteczne, jednak trwała epilacja jest o wiele wygodniejsza, szybsza, a w przypadku niektórych laserów, np. Motus Deka AX – również bezbolesna.

Proces trwałego usuwania owłosienia może trwać do kilku miesięcy, dlatego profesjonalne kliniki oferują pakiety na 4-6 zabiegów, a te Kliniki, które specjalizują się w trwalej epilacji, najczęściej proponują pakiety do skutku, gwarantują efekt. Jest to najlepsza forma dla klientki, ponieważ pozwala oszczędzić nawet do kilku tysięcy złotych, daje gwarancję usunięcia wszystkich włosów raz na zawsze.

Każdy zabieg z zastosowaniem lasera musi być poprzedzony konsultacją, podczas której dowiemy się jak terapia będzie przebiegała, moc i kolor włosów zostaną ocenione. Pod ich kątem dopasowane zostaną parametry zabiegu.

Najlepiej udać się do Centrum Laseroterapii, w którym:

– Urządzenia posiadają certyfikaty bezpieczeństwa (należy do nich, m. in. Laser aleksandrytowy Motus AX Deka).

– Lasery są na stałe w Klinice, nie są wypożyczane. To gwarancja prawidłowej kalibracji, bezpiecznie przeprowadzonego zabiegu.

– Kadra jest doświadczona i posiada niezbędne uprawnienia do wykonania zabiegu.

– Przed każdym zabiegiem przeprowadzony jest bezpłatna konsultacja z pacjentem.

Jednym z najpopularniejszych laserów do trwałej, bezbolesnej epilacji jest Motus – urządzenie wyprodukowane przez twórców Mona Lisa Touch.

MOTUS DEKA AX – jest to najnowocześniejszy, aleksandrytowy laser, który w bezbolesny sposób usuwa włosy jasne i ciemne, przy każdej karnacji. Mniej włosów widać już po pierwszym zabiegu, zaś po 4 zabiegach powinniśmy osiągnąć pełen efekt. Czasami potrzebny jest dodatkowy zabieg, np. u osób z bardzo silnym owłosieniem. Jest to laser, który najszybciej wykrywa melaninę i dlatego z bardzo dobrym efektem usuwa włosy jasne i ciemne. Nie ma ryzyka poparzeń, świetnie chłodzi, jest szybki i bardzo lubiany przez klientki, które nie lubią bólu. Głowica nie zasysa skóry, dzięki czemu zabieg jest przyjemny. W związku z tym, że jest to w miarę nowy laser na rynku, Kliniki oferują o wiele lepsze ceny zabiegów niż na konkurencyjne urządzenia. Przykładowo, pakiet do skutku na całe ciało można kupić już za 3000zł, zaś pakiety do skutku na innych urządzeniach kosztują nawet 5000zł.

 

Light Sheer Duet – starszej generacji laser diodowy, obok Motusa zdecydowany lider w usuwaniu włosów ciemnych. Posiada dwie głowice, jedną do małych obszarów, drugą do większych. Duża głowica zasysa skórę i odczuwamy bardzo silne podgrzanie, co pogarsza odczucia klientów. Rzadziej wybierany w związku z wyższym ryzykiem poparzeń, niż w przypadku lasera aleksandrytowego. Wymaga wymiany końcówek nawet kilka razy w trakcie zabiegu, co zwiększa koszt terapii. Nie usuwa jasnych włosów.

 

Centrum laseroterapii Lux Beauty, www.luxbeauty.pl, ul. Puławska 228 lok. U6, przystanek Niedźwiedzia.

tel. 690-450-436

18.12.2018r.